A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Голованівський професійний ліцей
Кіровоградської обласної ради

Фотоквест «У світі тварин»

Дата: 10.10.2023 14:27
Кількість переглядів: 61

УРОК ДОБРОТИ

За даними Всесвітнього фонду дикої природи (WWF),протягом останніх десятиліть спостерігається тенденція до зменшення кількісного та видового складу тваринного світу. Це стало наслідком згубного антропогенного впливу: вирубування лісів, забруднення водойм, браконьєрства…

До  IV Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» учні групи 31 ОСА провели фотоквест «У світі тварин» спрямований на привернення уваги до прав тварин та їх добробуту.

 

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня. Це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види.

Розповідаємо, звідки бере початок Всесвітній день тварин, та які звірі та птахи в Україні невдовзі можуть зникнути.

Як виник Всевітній день тварин

Запровадив Всесвітній день тварин в Берліні у 1925 році німецький письменник і зоозахисник Генріх Ціммерманн. Спочатку свято відзначалося 24 березня, але з 1929 року було перенесене на 4 жовтня.

При цьому варто зауважити, що ідею письменника спершу підтримали лише у Німеччині, Австрії, Швейцарії та Чехословаччині. Проте у травні 1931 року міжнародний конгрес прихильників руху офіційно затвердив 4 жовтня Всесвітнім днем тварин. І відтоді щороку кількість країн, у яких його відзначають, зростає. Так, у 2008 році заходи до цього дня проводилися у 66 країнах.

Мета заходу полягає у:

  • сприянні обізнаності людей про тварин, зокрема про загрози, з якими вони стикаються;
  • визнанні ролі представників фауни у житті людини;
  • покращенні зв’язку між людиною та дикою природою;
  • просуванні програми дій задля добробуту видів.  

Відзначення Всесвітнього дня тварин – це нагода вчергове нагадати про те, що люди – сусіди та друзі усіх живих істот. "Саме на плечі людей покладена відповідальність за захист та процвітання майбутніх поколінь представників фауни.

А захищати представників фауни дійсно необхідно, і, в першу чергу, захищати від діяльності людини.

Від повномасштабного російського вторгнення в Україну страждають не тільки люди та інфраструктура, а й тварини. Українці беруть домашніх улюбленців у бомбосховища, разом евакуюються в безпечніші місця: багато кілометрів несуть собак і котів на руках, на плечах, у переносках, рюкзаках і коробках, везуть у машинах, автобусах і потягах.

Українці під час війни вразили світ своєю людяністю і добротою, зокрема, це проявилося у ставленні до тварин, яких турботливо забирали навіть з найгарячіших точок. Ця фотоісторія розповідає про зв'язок людей і тварин, який не порушила навіть безжальна й безглузда війна.

#урокдоброти #Професійно_технічне_училище_38_Голованівськ

На зображенні може бути: собака, кішка та текст


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень